вівторок, 21 квітня 2015 р.

ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ ЗМАЛКУ...

Учні  Млиниського  НВК разом  з вчителем  англійської мови Довган О.С. та студенткою Дрогобицького  педагогічного  інституту  Любінською К. Я. підготували  прекрасне  свято  казки  англійською  мовою.
Учні  2 класу  познайомили  всіх присутніх  із  казкою " Рукавичка"


 Учні  5 класу    відтворили  інсценізацію  казки " Червона  шапочка"




Всі  присутні  з  задоволенням   спостерігали   за   маленькими   акторами,  які  дуже  з  великим  ентузіазмом  та  захопленням   увійшли   в  свої  ролі...  Всі   насолоджувались   незабутніми   враженнями   та  вивчали  англійську  разом...  

середа, 8 квітня 2015 р.

СУБСИДІЯ - ПИТАННЯ ЯКЕ ЦІКАВИТЬ ВСІХ...

Вже в травні українці отримають комунальні платіжки з новими підвищеними тарифами. У зв’язку з цим особливої ​​актуальності набувають питання, пов’язані з отриманням житлової субсидії – кому призначена, як правильно розрахувати, куди звернутися за отриманням, які документи надати, і ряд інших.


                        Детальну інформацію  див. у розділі                                                          Е-УРЯДУВАННЯ

четвер, 2 квітня 2015 р.

Тренінг за проектом "Громадські інформаційні центри Львівщини"


 2 квітня 2015 року у Регіональному тренінговому центрі ЛОУНБ відбувся другий тренінг в рамках проекту «Громадські інформаційні центри в режимі 24/7» що реалізується за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» .    
 РТЦ Львівської ОУНБ спільно з ГО «Європейський діалог» з 1 лютого 2015 року розпочав реалізацію проекту «Громадські інформаційні центри в режимі 24/7» для публічних бібліотек Львівщини . Програмою проекту передбачено проведення трьох одноденних тренінгів з питань е-урядування та надання е-послуг у бібліотеках. Учасників тренінгів було відібрано на конкурсних засадах. В число яких увійшла  і  наша  бібліотека-філія с.Млиниська Жидачівської ЦБС Львівської області.
Олена Шматько - Львівська ОУНБ,  у своїх презентаціях окреслила основну мету проекту та представила основні практичні кроки роботи. Висвітлила  інформацію про нові  послуги для користувачів .

Світлана  Дмитрів - детально зупинилася  на  Google Analytics (зручний і багатофункціональний сервіс для аналізу інтернет-сайтів)





пʼятниця, 6 березня 2015 р.

ШЕВЧЕНКОВА КРИНИЦЯ

Минула  довга  сотня літ,
А він –
Із  мрамуру  й  граніту,
Знов  сходить  в  люди
Будить  світ
І  переможно  йде  по  світу!
                           Т.Мосенко
Щороку  відзначають  українці  на  своїй  землі  і в  зарубіжжі річницю  від  дня  народження  великого  сина   України,  геніального  поета  і  художника  Тараса  Шевченка. Ми  називаємо  його  ще  апостолом    правди   і  свободи,      нескореним   борцем  за  волю   України.

 В  бібліотеці-філії  с.Млиниська  відбулася   презентація   книжково-ілюстративної  виставки  

  У  вінок   Кобзаря  ми   вплітаєм майбутнє
  “ Кобзар  Тараса  Шевченка  у  моїй  душі...

 Тримаю « Кобзар» у  руках,

 Гортаю  його сторінки.
 І , ніби,  забувшись,в  віках -
 Шевченка  читаю  думки.
  « Учітеся,  читайте

    І  чужому  научайтесь,
    Й свого  не  цурайтесь!
 Тобі, Кобзарю, наш  уклін

 Тобі  земля  шле  свої  квіти,
 В  серцях  прийдешніх  поколінь -
 Тобі  навіки  пломеніти
   Ми  підвелися вже з  колін 

   Твої  праправнуки  убогі,
   Щоб    на  вкраїнській  всій  землі
   Зростали в  єдності  й  любові.


 Дітки  разом  з   молодим   майбутнім   учителем - практикантом Ольгою Данилюк  підготували  плакат " Україна- Єдина!!!"


 Адже Тарас  Шевченко закликав : 
" Свою Україну любіть,
Любіть її  во  время  люте,
В  останню,  тяжкую  мінуту
За  неї  Господа  моліть".

Активного  читача  бібліотеки  Дяченка  Дениса  та   переможця   вікторини  Стегніцьку Олесю  нагороджено грамотами  та  книгами, адже  книга-це  найкращий  подарунок.













                                                         

вівторок, 24 лютого 2015 р.

"ГРОМАДСЬКІ ІНФОРМАЦІЙНІ ЦЕНТРИ ЛЬВІВЩИНИ - В РЕЖИМІ ДОСТУПУ 7/24 "

Працівники Жидачівської ЦБС взяли участь у вступному семінарі в рамках проекту "Громадські інформаційні центри Львівщини - в режимі доступу 7/24".Спільно з Львівською обласною радою та Регіональним тренінговим центром Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки «ЄД» до червня 2015 року працюватиме над покращенням електронного доступу до інформації органів влади та активізацією участі громадян в урядуванні шляхом просування інформації щодо сервісів е-урядування і визначення ефективних кроків для підвищення рівня їх використання серед населення Львівщини.
Леся Корнат  (Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.)
Олена Шматько (Львівська  обласна  універсальна наукова бібліотека )

понеділок, 26 січня 2015 р.

ГЕРОЇНЯ НАШОГО ЧАСУ - КАТЕРИНА АПОЛІНАРІВНА БІЛИК !!!

Катерина Білик — не просто «бабця» з автоматом, як часто пишуть у соцмережах, а сильна духом українська жінка, яка в усіх ситуаціях зберігає гідність, має міцний характер та національні принципи. Разом із тим, вона чарівна, ніжна та турботлива господиня, яка смачно готує, доглядає господарство й виховує сотні дітей. Справжня леді.



Більше   інформації  про   Катерину  Аполінарівну  Білик  див. у  розділі  " ТАЛАНОВИТІ  ОДНОСЕЛЬЧАНИ"


субота, 6 грудня 2014 р.

Зустріч ГЕРОЯ,односельчанина,учасника бойових дій на Сході


Млиниська громада  зустрічає ГЕРОЇВ, воїнів  АТО, захисників  нашої України ,  великих  патріотів  нашої  держави,  біля   райдержадміністрації м.Жидачів    серед  яких  наш  односельчанин  Гутковський  Ярослав.

Сьогодні  раді  ми  Тебе  зустріти
І  з  вдячністю   даруєм   Тобі   квіти
Ти  для  усіх  героєм  став,
Бо  наші  сни  оберігав.
Так   Ти  не  спав,  щоб  ми  заснули,
І  ось  ми  зустрічаємо  Тебе -
Ми  не  забули !!!








Не плач, прошу, нічого не змінити...
Мій час настав, покликала війна...
Я маю рідну землю захистити,
Вона ж у мене як і ти - ОДНА...
- Мій любий, доки серце в грудях б'ється
За тебе буду Господа молить...
Моя любов до тебе озоветься
І від ворожих ГРАДів захистить.
Ти мене дочекайся з війни!                                                                                    Я приїду в село на світанку...                                                                           Коли сняться рожевії сни,                                                                                     І не рвуть тишу "гради" і танки.                                                                           Коли бджоли п'ють чисту росу,                                                                              І лелеки сідають на хату...                                                                                                                        Я ж не міг ось цю рідну красу,                                                                            Ворогам просто так дарувати...


Хай кожен син повернеться додому.
Хай кожен батько обійме родину...




Ні! Не  вмерла  Україна, і не  вмре  ніколи!                                                       Бо  ми,  браття-українці, знаєм  ціну  волі!                                                   Наші  рідні  віддавали  життя  за  свободу!                                                          То ж  докажем  і ми,  браття,    якого  ми  роду!
Україна  наша  мати!  А  ми  її  діти.
То  ж  не  дозволим  ми  нікому  нас  всіх  розділити!                     



Пишаємось  Вами  і  дякуємо  за  все. Нехай  всіх  Вас  береже  Господь. Повертайтесь  живими!!!  Ми  Вас  любимо  і  чекаємо !!!