ДИВИНКИ-ЦІКАВИНКИ

Екскурсія до бібліотеки "Чарівне царство книжок"
Бібліотека-море книг
Бібліотека-храм науки...
Тож не минайте наш поріг.
Беріть скарби нетлінні в руки.

16 серпня на гостину до бібліотеки завітали вихованці дитячого садочку «Вишиванка» Млиниського НВК.

Маленькі «чомусики» і «запитайлики»  із захопленням слухали розповідь про казковий дім – бібліотеку, дізналися про правила користування бібліотекою та книгою; про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні.
 Також, пройшлися вулицями нашого «казкового містечка» - бібліотеки. Заглянули до «чарівних палаців» - стелажів, на яких живуть наші друзі – книжки.
 Цікавим  доповненням  до захоплюючої мандрівки книжковими та тематичними виставками, стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок «Ну ж бо спробуй відгадати!».
Крокуючи казковими сходинками, маленькі користувачі зустрічали відомих улюблених героїв, знайомилися з чарівним і дивовижним світом казки. 

Екскурсія краєзнавчим музеєм «Мій край моя історія жива» дуже зацікавила наших  маленьких відвідувачів… З великим захопленням дітки милувалися та знайомилися з народними ремеслами та виробами сільських умільців .А особливо, куточок «Дошкільника»…. попередників вихованців садочку «Вишиванка».
Весело та радісно було в цей день в бібліотеці.
                                   
Привернула увагу юних «всезнайок»  експозиція « Всі хвилини вільні в нашім домі спільнім». На якій вони могли продемонструвати іграшки-саморобки, вироби з паперу, пластиліну, бісеру…
І нехай, це було тільки перше знайомство з бібліотекою, та свято пройшло в теплій, дружній атмосфері.
 
Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.


МІЙ ДИВОСВІТ - БІБЛІОТЕКА !!!                                                                           «  Всі   хвилини  вільні   в  нашім  домі   спільнім   » , саме під таким девізом  працює  бібліотека-філія с.Млиниська.

Бібліотека  спрямовує свою діяльність на   залученні   дітей , молоді , та  інших   вікових   груп   до   бібліотеки  , до   читання ,  до   книги . Об’єднанні   їх   навколо   бібліотеки   та   книги   з   метою   проведення   різних   заходів ,  спрямованих   на   добрі   та   корисні   справи , організації   змістовного   дозвілля   шляхом   популяризації   книги.
 Чергове  засідання  творчого  колективу -  « Клуб   веселих  і  начитаних »             ( КВіН )
  

 
КВІН - це СУПЕР!!!                КВІН - це КЛАС!!!                 Приєднуйтесь й ВИ до нас!!!                                           

                  ГАЙДА В БІБЛІОТЕКУ!!!

 « Наша   бібліотека   це  місце , де  цікаво , весело  і   комфортно

                           
ЛІТО З КНИГОЮ - ЦІКАВО, ПІЗНАВАЛЬНО, КОРИСНО !!!

В кожнім домі, в кожній хаті- 
У містах і у селі,- 
Хто навчився вже читати, 
Має книжку на столі. 

                                        

 Книжка вчить, як на світі жить. А хто багато читає, той багато знає. Адже у книжках зібрані всі надбання людства за цілі тисячоліття, а це — неабиякі знання.


І найменшенька дитина, 
Що не вміє ще читати, 
Ледь колисочку покине- 
Просить книжку показати. 
Книги дружать з дітворою
Полюби їх у житті- 
  І улюблені герої 
Будуть друзями в путі. 
Сторінки книжок завітних 
Всіх нас доброму навчать- 
Працювати, і учитись, 
Й Батьківщину шанувать
 УЛЮБЛЕНІ ГЕРОЇ ТАКОЖ ЧИТАЮТЬ!!!
Бо книга — вчитель, добрий друг вона,
Завжди порадить щиро й допоможе.
В ній людства мудрість зібрана земна,
Тому вона — усе на світі може!

Комп’ютерний настав нестримний час,
Прогрес такий, що годі і встигати.
І щось, звичайно, зміниться для нас,
Але не зможе людство не читати.
Можливо, книжка змінить власний вид,
Сторінки не стиратимуться вічно.
Та поки на Землі живе наш людський рід,
То й книжка буде жити — це логічно.

"ВСІ  ХВИЛИНИ  ВІЛЬНІ  В  НАШІМ  ДОМІ  СПІЛЬНІМ "

Бібліотека- море  книг,
Бібліотека – храм  науки,
Переступайте   наш   поріг
Беріть  скарби   нетлінні   в  руки.

Бібліотека сьогодні  є  нетільки  джерелом  інформації, але  і  куточком  де  можна  поспілкуватися, зустрітися з однодумцями,  поринути  в   чарівний  світ  поезії,  пізнати  історію  свого  народу ( ознайомившись з краєзнавчим музеєм  « Мій край – моя історія жива »), втілити  свої  ідеї  та  задуми…
        Фоторепортаж,  проте,   як  ми   вчимося,   пізнаєм   світ,   збагачуєм  свої  знання, і просто  весело, корисно  проводимо  час   разом…   

                                    ПОДОРОЖУЮЧИ  МУЗЕЄМ


                                 
                             УМІЛІ   РУКИ - НЕ  ЗНАЮТЬ  СКУКИ !


ЛІТО ЗАКІНЧУЄТЬСЯ,                                                                                             АЛЕ ДРУЖБА З КНИГОЮ - НІКОЛИ !!!

Канікули...  Як  швидко   промайнули   цікаві   літні   дні,  хвилинки   радості, спілкування  з   друзями,  ровесниками,  корисні   подорожі   гуртом  до   бібліотеки... Канікули  закінчилися, але  дружба  з   книгою -  ніколи  !!!                                        ЛІТО   З КНИГОЮ !!!

Літній відпочинок дітей не є байдикуванням. Золотих теплих днів вистачить на річку,  заняття спортом та рухливими іграми, його вистачить і на читання. На літо бібліотека - це територія неформального спілкування, розширення і поглиблення знань. Відпочинок із книгами, цікаві зустрічі та діалоги із друзями, вікторини та конкурси - все це - у  бібліотеках Жидачівщини та  Млиниській бібліотеці зокрема. Візьміть на замітку, ви можете :

прийняти участь у КОНКУРСАХ  в номінаціях:

- НАМАЛЮЙ СВОЇ КАНІКУЛИ.( червень - 22 серпня )

- НАПИШИ ПРО ЦІКАВІ ЛІТНІ ПРИГОДИ (червень - 22 серпня ) 

- УМІЛІ  РУКИ НЕ ЗНАЮТЬ СКУКИ (червень - 22 серпня ) Чекаємо всіх зацікавлених, несмілих і навіть лінивих... НАМ разом буде прикольно !!! а  поки  фоторепортаж...  

за  місяць серпень  і  бібліотечні  пригоди  користувачів
       
  за  місяць липень  і  бібліотечні  подорожі  читачів


                                                приєднуйтесь ,  буде  цікаво....
про місяць червень  і   бібліотечні пригоди читачів.

1 коментар:

  1. Дуже мило і зворушливо прочитати про бібліотеку села, де я колись теж теж позичала і читала книжки! Читала, та ще й як! Пам'ятаю, як з з хвилюванням ходила часто болотистою вулицею Широкою, щоб тільки застати бібліотеку відкритою. Книжки та ще вчителі відкривали нові цікаві світи і таємниці, ні в який інший спосіб недоступні тодішнім сільським дітям. Також ніколи не забуду свого першого вчителя Якова Сергійовича Філя, що мав дар пробудити спрагу пізнавання нового, що триває і дотепер. Бажаю всім читачам таких гарних і цікавих вражень, які мала я колись дитиною, бажаю шукати і знаходити відповіді на питання, що ставить перед нами життя! Бажаю радості від праці теперішнім бібліотекарям і щиро дякую за ведення блогу!

    ВідповістиВидалити